Sankt Peterburgo Gubernatoriaus sveikinimas klubui 10-mečio proga.

2017 rugpjūčio mėn. 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

2011 liepos 13 - 17 d. vykusio vizito į Sankt-Peterburgą metu Administracijos vicegubernatorė A. Manilova klubui padovanojo gigantišką miesto vėliavą

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliuką



Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai



Mieli klubiečiai, sumokėkite nario mokestį (20 Eur), o taip pat skirkite 2 % pajamų klubo "Sankt Peterburg" veiklai remti!

Apie klubą


VIVAT BALTICUM, VIVAT SANKT PETERBURG!

Praėjo nemažai metų, kai Sankt-Peterburge įvyko paskutinis "Baltikumas". Tačiau buvę Sankt-Peterburgo (Leningrado) studentai nenutraukė ryšių vieni su kitais. Įvairiomis progomis bičiuliai susitikdavo vieni su kitais. Ir ne tik su buvusiais peterburgiečiais – bendraudavome ir su kituose miestuose studijavusiais draugais. Susitikdavome su buvusiais Maskvos studentais iš Lietuvos. Prisimindavome studentavimą, studentiškų linksmybių ir nepriteklių dienas, sutiktus žmones, įvykius.


Taip po truputį ėmė rutuliotis įdėja apie naują klubą. Pirmas buvusių studentų susitikimas įvyko 2005 rugpjūčio 19 d. Arvydo Jankausko sodyboje Valiukiškių kaime, vaizdingose Kernavės apylinkėse. Jame dalyvavo 17 buvusių Sankt-Peterburgo studentų. Buvo nutarta surengti antrą tokį susitikimą 2006 metais. Sekantis susitikimas įvyko 2006 birželio 30 dieną toje pačioje vietoje.


Dar kitais metais - 2007 balandžio 14 d. Valiukiškėse susirinkusi iniciatyvinė grupė nutarė įsteigti klubą "Sankt Peterburg", bei paruošti klubo veiklos įstatus bei steigimo dokumentus. 2007  liepos 16 d. VšĮ klubas „Sankt Peterburg“ užregistruotas Juridinių Asmenų Registre.

 ĮSTATAI 

                 

 STATUTAS 

                 

 NARIAI 

     

Klubo "Sankt Peterburg" informacija