Sankt - Peterburgas dainos fone

 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
ARCHYVAS (2010-2011)


Klubo "Sankt Peterburg" archyvinė medžiaga, sukaupta nuo 2010 iki 2011 metų

Sveikiname klubo "Sankt Peterburg" narius, draugus, artimuosius su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais 2012 metais! 

 

Klubo nariai apsilankė J. Gecevičiaus ir A. Jonučio parodose

  

2011 metų gruodžio 18 dieną, sekmadienį klubo nariai Radvilų rūmuose apsilankė Juozo Gecevičiaus parodoje „ŽEMIŠKO GROŽIO DAINA“. Gausiai susirinkusiems klubo "Sankt Peterburg" nariams parodą pristatė pats autorius. Gera energija ir aktyvumu spindintis gerbiamas Juozas papasakojo apie akvarelės techniką, keramikos technologiją, gimstančias idėjas kūryboje, Meno Mūzų apsilankymą sieloje ir realiame gyvenime, susiedamas savo pasakojimą su jaunyste, kuomet greta aktyvaus darbo teptuku ir žiedimo staklėmis augino sūnų - mūsų klubo Prezidentą Mindaugą.

 

Tą pačią popietę klubiečiai buvo pakviesti į žymaus lietuvių dailininko tekstilininko Aniceto Jonučio parodą "Saulėtos vizijos". Gerbiamas autorius gyva ir įdomia šneka pristatė savo darbus, papasakojo apie darbą Lentvario kilimų fabrike, supažindino su proginio kilimo Lietuvos Prezidentui audimo peripetijomis.

Abi parodos Lietuvos dailės muziejuje susirinkusiems klubo nariams paliko įspūdį. Dėkojame parodų autoriams ir linkime jiems stiprios sveikatos bei naujų kūrybos idėjų artėjančių Šv. Kalėdų bei Naujų 2012 metų proga!

Nuotraukos iš parodos Jūsų pasidomėjimui - GALERIJOJE. 

Klubo "Sankt Peterburg" informacija 

 

Klubo narys Jonas Viesulas išrinktas Lietuvos šachmatų federacijos prezidentu

  

Sveikinam mūsų klubo narį Joną Viesulą, tapus Lietuvos šachmatų federacijos prezidentu.
Linkime drūtos sveikatos ir kūrybos vystant šią sporto šaką!

Klubo "Sankt Peterburg" informacija

 

Klubo "Sankt Peterburg" informacijaJoninės atšvestos pagal geriausias klubo tradicijas

  

Į klubo „Sankt Peterburg“ nario Leonardo Ulevičiaus kvietimą švesti Jonines atsiliepė būrelis klubiečių. Tad 2011 metų birželio 23 dieną, ketvirtadienį, pas jį į sodyboje buvo kūrenamas laužas, kaitinamasi pirtelėje, maudomasi kūdroje, bendrai išsireiškus  - mes linksmai pasibuvome Joninių šventės proga.

Nuotraukas galite stebėti šioje nuorodoje.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija

 

VII - sis klubo susitikimas - šeštadienį, birželio 4-5 dienomis!

  

2011 metų birželio 4 -5 dienomis organizuojamas tradicinis klubo „Sankt-Peterburg“ susitikimas.

Šiais metais paruošėme  savo klubiečiams įdomią programą - iškylą SIAURUKU!

Į dvi valandas truksiančią kelionę kviečiame visus aktyviausius ir aktyvius klubiečius.

Susitikimo programa tokia:

-13.00 su autotransporto priemonėmis ir pėsčiomis  renkamės benzino kolonėlėje ORLEN Lietuva, Ukmergės g. 319, Vilnius, komplektuojame ekipažus. Kūrybiškų klubiečių prašome paimti į kelionę muzikos instrumentų linksmai nuotaikai sukurti;

- 13.30 išvykstame į Anykščius;

- 15.30 sėdame į SIAURUKO vagoną ir linksmai pasibūdami keliaujame aplankant Rytų Lietuvos kaimelius, atvykstame į Troškūnus.

-18.00 grįžtame iš turiningos ekskursijos ir paraginę gryžti ketinančius pasilikti svetingoje SIAURUKO teritorijoje nusprendusius pasilikti klubiečius :), keliaujame į  Arvydo Jankausko sodybą, Valiukiškių kaime, Kernavės seniūnijoje. Šioje mums gerai žinomoje erdvėje švenčiame Sankt Peterburgo miestą mylinčių žmonių šventę - VII klubiečių susitikimą!

P.S. Susitikime su savim reikėtų turėti maisto, gėrimų, miegmaišį, palapinę, keli nariai galės pernakvoti pirkioje. Nepamirškite maudymosi reikmenų (maudysimės Neryje ir kubile) ir geros nuotaikos.

Maloniai kviečiame visus besimokiusius Maskvoje, Sankt-Peterburge, Minske, Pskove, Taline bei kitose vietose už Lietuvos ribų prisijungti ir dalyvauti nuotaikingame renginyje!

Jei kils neatidėliotinų klausimų skambinkite klubo prezidentui Mindaugui mob. tel. 8 61619127.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija

 

Mūsų klubietės pianistės Jelenos Augaitienės

kūrybinės ir pedagoginės veiklos 25-mečio vakaras!

 

Šių metų vasario mėnesį 18 dieną, penktadienį, B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokykloje įvyko vakaras, skirtas mūsų klubo narės pianistės Jelenos Augaitienės kūrybinės ir pedagoginės veiklos 25-mečiui pažymėti.

Vakaras vyko mokyklos Vargonų salėje. Vakaro pradžia 18 valandą.

Fotografijos Jūsų dėmesiui - rasite šioje nuorodoje.

Sveikiname Jeleną, linkime kūrybinių minčių išsipildymo ir asmeninės laimės!

Klubo "Sankt Peterburg" administracija

Sveikiname Leonardą su mokslinio vardo suteikimu! 

 

Sveikiname mūsų klubo narį Leonardą Ulevičių su profesoriaus vardo suteikimu.

L. Ulevičius yra profesionaliosios tūbos klasės Lietuvoje įkūrėjas ir formuotojas.
LMTA dirba nuo 1969 metų, kurioje dėsto grojimo tūba specialybę.

Ta proga,linkime gerb. profesoriui Leonardui Ulevičiui

geros kloties pedagoginėje veikloje!

Klubo "Sankt Peterburg" nariai 

Sveikiname klubo "Sankt Peterburg" narius, draugus, artimuosius su atėjusiais Naujais Viltingais 2011 metais! 

GLORY teatro „Na Vasiljevskom“ menininkams!

  

Šį 2010 metų spalvingą ir permainingais orais pasižymėjusį spalį klubo „Sankt Peterburg“ nariai apsilankė Sankt Peterburgo dramos teatro „Na Vasiljevskom“ spektakliuose. Nė vienas klubo narys, apsilankęs spektakliuose, neliko abejingas peterburgiečių kūrybai, aktorių meistriškumui ir režisierių minties gyliui. Nuoširdžiai dėkojame teatro „Na Vasiljevskom administracijai ir aktoriams už nepakartojamą reginį, kuris truko visą savaitę.

Gausiose aplodismentų bangose buvo ir mūsų klubo – lietuvių besimokiusių Piteryje ir Maskvoje – sukeltas pagarbos triukšmas kūrėjų iš mūsų mylimo miesto Peterburgo, garbei.

Meno laikraštyje spausdinamas interviu su klubo Prezidentu

  

Meno savaitraštyje "7 meno dienos" (Nr. 35 (911), 2010 spalio 08 d.) publikuojamas  Remigijaus Vitkausko interviu su klubo Sankt Peterburg Prezidentu, Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro valtornų grupės koncertmeisteriu Mindaugu Gecevičiumi apie tarptautines „Valtornos dienas“ vykusias Estijoje, Tartu ir Pernu miestuose.

Visa interviu teksta rasite čia .

Kvietimas į parodą

  

Klubo Tarybos narys Skaistis maloniai nustebino atsiuntęs šį pranešimą: "Su Lietuva susijusio dailininko Jono Chruckio paroda iš Baltarusijos užbaigiama muziejininkų apskrito stalo pokalbiu apie dailininko kūrybą, nemokamomis ekskursijomis  ir simboline bilieto kaina - tik už 1 litą"

Šį savaitgalį baigiama rodyti su Lietuva susijusio dailininko Jono Chruckio (1810-1885) paroda „KULTŪRŲ DIALOGAI“. Paroda atvežta iš Baltarusijos nacionalinio dailės muziejaus (Minskas), ją papildo keletas Lietuvos muziejuose saugomų paveikslų. Visus, nesuspėjusius apsilankyti šioje parodoje, Vilniaus paveikslų galerija  (Didžioji g. 4) kviečia į specialią savaitgalio (penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį) programą, įėjimas į galeriją – tik 1 litas. Spalio 16 – 17 d., šeštadienį ir sekmadienį, 12 ir 14 val. kviečiame į nemokamas ekskursijas.

Išsamesnę informaciją apie parodą Vilniuje teikia kuratorė Dalia Tarandaitė (mob. 8 629 77487). Apie savaitgalio programą – LDM Ryšių su visuomene centro vedėja Lina Paukštienė (tel. 85 262 18 83, mob. 8 682 45 300).

Informacija apie parodą ir jos vaizdai internete www.ldm.lt.

Tad iki susitikimo muziejų salėse.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija 

DEVYNERI metų įvykiai, kurie leido klubo “Sankt Peterburg“ nariams pasijusti vieningais

  

Nuo V klubo susitikimo praėjo lygiai metai. Per šiuos metus mūsų klubas išliko aktyvus ir gyvybingas. Dalyvauta įvairiose šventėse, susitikimuose, koncertuose. Klubo nariai ir Taryba inicijavo kelis įdomius projektus. Prie peterburgiečių prisijungė nauji nariai - tai taip pat svarbus mūsų klubo aktyvumo įrodymas. Taigi, prisiminkime svariausius metų faktus ir kitais metais būkime iniciatyvus, dalyvaukime, siūlykime. Juk mus jungia nepakartojamas, impulsyvus ir vienintelis toks MŪSŲ miestas Petrogradas, Leningradas, Sankt Peterburgas.

1. 2009 m. gegužės 30 d., V tradiciniame klubo „Sankt-Peterburg“ susitikime pristatyta klubo vėliava. Vėliavos spalvos - fonas - jūros bangos spalvos, viduryje baltas  klubo logotipo kontūras.

2. 2009 m. birželio 12 ir 14 dienomis skirtingose Vilniaus bažnyčiose klubo nariai klausėsi choro „Guostė“ ir vyrų choro iš Italijos „Gruppo Polifonico Claudio Monteverdi“ atliekamų kūrinių.

3. 2009 m. rugsėjo 6 d., Marijampolėje įvyko mūsų draugo Kęstučio Balčiūno skulptūros atidengimas. Centrinėje miesto aikštėje pastatytas paminklas „Tautai, Kalbai. Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti 1009-2009. Prie paminklo statybos prisidėjo ir Kęstučio dukra, architektė Kristina Balčiūnaitė.

4. 2009 m. Spalio 5 – 11 dienomis klubas aktyviai dalyvavo Sankt Peterburgo dienų Vilniuje renginiuose.  Šventėje dalyvavo gausi Sankt Peterburgo delegacija, kuriai vadovaus vicegubernatorė Ala Manilova. 2009 spalio 09 d. klubo nariai ir rėmėjai susitiko su Vilniuje viešinčia gerbiama vicegubernatore.

5. 2009 m. gruodžio 16 dieną klubas "Sankt Peterburgas" išleido kompaktinį diską "Lietuvių sakmės iliustruotos vaikų piešiniais". Tai yra šviečiamasis kultūros paveldo projektas, kuris buvo realizuotas originalaus leidinio forma. Leidybą organizavo klubo narė Nijolė. Projektas CD "Lietuvių sakmės iliustruotos vaikų piešiniais" įgyvendintas už lėšas, kurias skyrė Lietuvos tūkstantmečio minėjimo direkcija prie Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos.

6. 2009 m. gruodžio 29 dieną klubo nariai aplankė Taikomosios dailės muziejuje atidarytą parodą „Įkalinti gintare“. Nariai pasinaudojo unikalia galimybe 26 ekspozicijos vitrinose pamatyti natūralaus grožio rinkinį iš Lietuvos dailės muziejaus fondų, kuris yra puikus kultūros ir gamtos mokslų sąlyčio pavyzdys.

7. 2010 m. sausio 25 d. klubo nariai buvo pakviesti  į Rusijos Fedracijos Ambasados Lietuvoje, Tarptautinio kultūros ir meno centro ir Labdaros fondo "Ateities menas" parodos - projekto atidarymą.  

8. 2010 m. vasario 28 d. Vilniaus paveikslų galerijoje gausus būrys klubo narių stebėjo F. Gojos grafikos darbų parodą. Manome, kad nė vieno abejingo neliko!

9. 2010 m. birželio 5 dieną VI - jame klubo susitikime pristatyti ir įteikti nauji klubo marškinėliai.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija

 

VI - sis klubo susitikimas - šeštadienį, birželio 5 dieną!

  

2010 metų birželio 5 dieną organizuojamas tradicinis klubo „Sankt-Peterburg“ susitikimas Arvydo Jankausko sodyboje, Valiukiškių kaime, Kernavės seniūnijoje.

Numatyta tokia programa: 17 val. Kernavės Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje vyks Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų Ramovės vokalinio ansamblio GUOSTĖ koncertas. Šio ansamblio meno vadovė klubo narė Gabrielė Rastenytė.

Po koncerto vyksim į A. Jankausko sodybą linksmai pasibūti.
Susitikime su savim reikėtų turėti maisto, gėrimų, miegmaišį, palapinę, keli nariai galės pernakvoti pirkioje. Nepamirškite maudymosi reikmenų (maudysimės Neryje ir kubile) ir geros nuotaikos.

Maloniai kviečiame visus besimokiusius Maskvoje, Sankt-Peterburge, Minske, Pskove, Taline bei kitose vietose už Lietuvos ribų prisijungti ir dalyvauti nuotaikingame renginyje!

Jei kils neatidėliotinų klausimų skambinkite klubo prezidentui Mindaugui mob. tel. 8 61619127 arba rašykite klausimus į "FORUMĄ".

Klubo "Sankt Peterburg" informacija  

 

Dėmėsio klubiečiai - Lietuvos dailės muziejus kviečia į sales!

  

Klubo Tarybos narys Skaistis maloniai nustebino atsiuntęs šį pranešimą: "Tarptautinę muziejų dieną – gegužės 18 d., antradienį, visas Lietuvos dailės muziejaus ekspozicijas ir parodas Vilniuje galima aplankyti tik už simbolinę kainą – 1 litą. Lankytojus taip pat džiugins nemokamos ekskursijos bei nemokami renginiai."

Suskubkite registruotis. Programa šioje nuorodoje.

Tad iki susitikimo muziejų salėse.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija 

 

Mieli klubiečiai, greit pamatysime F. Gojos darbus! 

  

Vasario 25 dieną Vilniaus paveikslų galerijoje atidaroma F. Gojos paroda iš Latvijos Nacionalinio Dailės muziejaus kolekcijos. Ne vienas klubo "Sankt Peterburg" narys, besimokydamas mieste prie Nevos matė šio ispanų genijaus parodą Ermitaže. Netrukus dailininko darbus pamatysime ir Vilniuje.

Dėmesio!  - ekskursija į F. Gojos parodą įvyks vasario 28 dieną . Prašome klubo narius 12 val. rinktis paveikslų galerijos hole.

Prašome siųsti patvirtinimą (vardas, pavardė) adresu  info@klubpeterburg.lt.

Smulkesnę informaciją apie parodos lankymą suteiks klubietis Skaistis.

Parodos plakatą formatu .pdf galite parsisiusti čia.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija