Sankt - Peterburgas dainos fone

 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Arvydo sodyba


Arvydo sodyba „7 kubilai“

Sodyba įsikūrusi miške ant gražaus lygaus Neries kranto Valiukiškių kaime, Kernavės apylinkėse, nuošalioje uždaroje teritorijoje. Sodyba yra visiškai netipiška, labiau tinkama aktyviam poilsiui didelėmis kompanijomis, jos teritorija yra gerai parengta stovyklauti ir pramogauti. Čia pastatyti vigvamai su stacionariomis laužavietėmis.

 

Stovyklą puošia įdomūs apžvalgos bokštai, kurie ypač patinka vaikams. Lankytojai gali nakvoti savose palapinėse, o jų neturintys – savotiškose medinėse palapinėse-vigvamuose.
Sodyboje yra neįprasta atrakcija  - japoniški lauko kubilai. Sodybos šeimininkas Arvydas į kiekvieną maudymosi kubilą būtinai įpila druskos – ir dėl dezinfekcijos ir tam, kad iš kūno geriau prakaitą trauktų. Kubilai pripildomi švariu šaltinio vandeniu, kuris po maudymosi tuojau pat keičiamas.
Pirtys – kubilai pastatyti netikėtose vietose visoje teritorijoje - ant kalvelės upės pakrantėje, šalia upelio, po medžiu arčiau Neries. Iš visų atsiveria gražūs upės slėnio ir aplinkinio miško vaizdai.

  

Sodyba įsikūrusi ant Neries kranto, 74 km žemiau Vilniaus ir 5 km žemiau Kernavės. Sodyboje teka šaltinis ir švaraus vandens upeliukas.
Šioje sodyboje poilsis mokamas – tačiau kainos nėra aukštos. Vieno kubilo iškūrenimas 100 Lt., nakvynės palapinėje 5 Lt/žm., nakvynės stacionariame vigvame 10 Lt/žm., nakvynės kaimo sodyboje 15 Lt/žm. Pasiteirauti galima telefonu 8 612 73443, tel./faksas 8 382 47318.

Atvažiavimo schema:

A. Jankausko informacija