Sankt - Peterburgas dainos fone

 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Naujienos


Klubo „Sankt-Peterburg“ tarybos susitikimas su Rusijos Ambasados atstove

 

2008 metų liepos 15 dieną įvyko Klubo „Sankt-Peterburg“ tarybos ir narių susitikimas su Rusijos Ambasados atstove kultūros klausimais Tatjana Šlyčkova. Neformalioje aplinkoje vaizdingos Kernavės gamtos apsuptyje buvo aptartos galimos klubo ir Rusijos valstybinių institucijų bei Nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo galimybės.

Ponia T. Šlyčkova papasakojo apie Rusijoje rengiamus seminarus, kurių tikslas išmokyti skirtingų tautų moksleivius rusų kalbos, taip pat susipažindinti juos su Rusijos kultūros istorija bei šiuo metu vykstančiais kultūros projektais. Tarybos narys Skaistis Mikulionis domėjosi galimybėmis studentams ir moksleiviams iš Lietuvos dalyvauti įvairiose stovyklose, sąskrydžiuose Sankt-Peterburge ir kituose Rusijos miestuose bei tokiu būdu patobulinti rusų kalbos įgūdžius. Ponia T. Šlyčkova domėjosi Lietuvoje vykstančiais teatro projektais, numatytomis Rusijos teatrų gastrolėmis.

Liepos 16 dieną grupė klubo narių vyksta į Sankt-Peterburgą su oficialiu vizitu miesto Savivaldybės kvietimu. Vizito metu vyks susitikimai, pokalbiai ir diskusijos Sankt-Peterburgo Universitete, Konservatorijoje, bus organizuota išvyka į Peterghofą, ekskursija į Ermitažą ir kitas įžymias šio miesto vietas. Ponia T. Šlyčkova palinkėjo klubo nariams gerų įspūdžių mieste prie Nevos ir padovanojo Sankt-Peterburgo elektroninę enciklopediją (paregta tarptautinio D. Lichačiovo vardo labdaros fondo) ir knygą apie Carskoje Selo rūmų ir parko ansamblį.

Susitikimas Kernavėje vyko draugiškoje aplinkoje, apsikeitimas nuomonėmis iškėlė daug realizuotinų idėjų tiek Lietuvoje, tiek Rusijoje. Apie šį susitikimą informavo Rusijos Ambasada Lietuvoje.

Klubo „Sankt Peterburg“ informacija