S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

2011 liepos 13 - 17 d. vykusio vizito į Sankt-Peterburgą metu Administracijos vicegubernatorė A. Manilova klubui padovanojo gigantišką miesto vėliavą

2009 lapkričio mėnesį, Rusijos Vesti-Peterburg televizijos laidoje parengtas reportažas apie mūsų klubą

 

 

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai2016 metų sausio mėn. įvyko mūsų klubo popietė Pilaitės dvare. Nuotraukos galerijoje.

Naujienos


„Viktorijos“ galerijoje S. Peterburgo dailininkės S. Ovinovos paroda

  

Gerbiami klubo "Sankt-Peterburg" nariai ir jų artimieji, Vilniaus „Viktorijos“ meno galerijoje balandžio 12 dieną 18 val. įvyko Sankt Peterburgo dailininkės Svetlanos Ovinovos tapybos darbų parodos „Balandis. Susitikimų metas“ atidarymas.

Parodos atidarymo šventė vyko  „Viktorijos“ meno galerijoje - Vilnius, Klaipėdos g. 2, greta Pylimo ir Vokiečių gatvių. 

Svetlana Ovinova yra pripažinta Rusijoje ir Europoje profesionali dailininkė ir dizainerė iš Sankt Peterburgo. 2000 metais aukščiausio lygio diplomu baigė Sankt Peterburgo dailės akademiją. Parodose dalyvauja nuo 1996 metų.

Buvo surengusi kelias asmenines parodas Sankt Peterburge, Maskvoje, Anglijoje. Dailininkės darbai puošia privačias dailės kurinių kolekcijas daugelyje pasaulio šalių - Kinijoje, JAV, Pietų Afrikos Respublikoje, Turkijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Švedijoje, Norvegijoje. Taip pat Svetlana sėkmingai iliustruoja knygas.

     
     
     
     
     

Lietuvoje dailininkė yra dažnas svečias, bet savo darbus mūsų šalyje eksponuoja pirmą kartą. Vilniaus publikai menininkė pristatys naujų ir plačiai žinomų darbų kolekciją. Tai akvarelės ir aliejinės tapybos darbai, išreiškiantys grakštų, elegantišką, moterišką požiūrį į spalvų, žmonių santykių, meno, aprangos, aksesuarų ir harmonijos estetiką.

 

Susitikime!