Sankt Peterburgo Gubernatoriaus sveikinimas klubui 10-mečio proga.

2017 rugpjūčio mėn. 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

2011 liepos 13 - 17 d. vykusio vizito į Sankt-Peterburgą metu Administracijos vicegubernatorė A. Manilova klubui padovanojo gigantišką miesto vėliavą

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiMieli klubiečiai, sumokėkite nario mokestį (20 Eur), o taip pat skirkite 2 % pajamų klubo "Sankt Peterburg" veiklai remti!

Naujienos


"Lietuvos Ryto TV" - interviu su klubo draugu profesoriumi G. Želviu

"Lietuvos Ryto TV" interviu 2012 spalio mėn. parengė interviu su klubo draugu profesoriumi G. Želviu

Žurnalistė Gintarė Butkienė taip pasisakė apie gerb. G. Želvį: "Po studijų Sankt Peterburge į Lietuvą grįžęs pianistas ir operos režisierius Gintautas Želvys gimtojoje žemėje sako pasijutęs nevertinamas. Tad palikęs Lietuvą profesorius karjeros laiptais lipo Sankt Peterburge. Dabar jau baigęs dėstytojo darbą Muzikos akademijoje, 40 metų Rusijoje gyvenantis G. Želvys tvirtina, kad nors išsaugojo gimtąją kalbą, o Lietuvos gamta jam gražiausia, tačiau Sankt Peterburge jaučiasi ramiau."

Profesorius dažnai lankosi Lietuvoje ir noriai bendrauja su klubo "Sankt Peterburg" nariais, kurie ypač dažnai jį matydavo studijų metais. 2008 metų klubiečių vizito į Sankt Peterburgą metu profesorius vedė ekskursiją po Peterburgo Konservatoriją.

 

Linkime gerbiamam Gintautui geros sveikatos ir dažnesnių vizitų į Lietuvą!

Visas interviu šioje nuorodoje.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija