Sankt - Peterburgas dainos fone

 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Naujienos


XI - asis klubo „Sankt-Peterburg“ susitikimas

   
   
 Pilaitės dvaro sodyba  2009 susitikimas

2015 metų birželio 6 dieną 18 val. organizuojamas 11 - asis klubo „Sankt-Peterburg“ susitikimas. Dešimt sąskrydžių vyko Arvydo Jankausko sodyboje - puikioje vietoje su savo išskirtine aura. Šiemet susitikimas naujoje vietoje - Vilniuje, PILAITĖS DVARO SODYBOJE, Piliakalnio gatvė 10.

Tikslesnė vieta GOOGLE MAPS

Renginio programa tradiciškai išsami: ekskursija po dvaravietę, įsikūrimas, Prezidento metinė ataskaita, diskusija apie klubo veiklą praeitais ir šiais metais, vakarienė, muzika, vakarojimas prie laužo ir kepsnių, maudymasis pirtyje.

Kviečiame į 11 - ajį klubo Sankt-Peterburg“ susitikimą, kuris įvyks 2015 metų birželio 6 dieną 18 val. PILAITĖS DVARO SODYBOJE (Vilnius, Piliakalnio gatvė 10), visus besimokiusius Sankt-Peterburge, Maskvoje bei kitose vietose už Lietuvos ribų, o taip pat ištikimiausius klubo draugus prisijungti ir dalyvauti nuotaikingame renginyje.
 
Susitikime su savim reikėtų turėti maisto, gėrimų, miegmaišį, keli nariai galės pernakvoti kambarėliuose. Nepamirškite maudymosi reikmenų maudytis pirtyje ir geros nuotaikos.

Dėmesio!: ieškome didesnio dydžio surenkamos pavėsinės statyti prie pirties, gal kas turi paskolinti vienam vakarui - laukiame klubiečių atsiliepimo!  

Jei kils neatidėliotinų klausimų skambinkite klubo prezidentui Mindaugui mob. tel. 8 61619127.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija