Sankt Peterburgo Gubernatoriaus sveikinimas klubui 10-mečio proga.

2017 rugpjūčio mėn. 

S. Peterburgas iš oro baliono. Puikūs vaizdai!

2011 liepos 13 - 17 d. vykusio vizito į Sankt-Peterburgą metu Administracijos vicegubernatorė A. Manilova klubui padovanojo gigantišką miesto vėliavą

Mūsų klubas šiuo metu turi savo simboliką, atributus:

marškinėlius

vėliavą

skarelę

ženkliukąHey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiMieli klubiečiai, sumokėkite nario mokestį (20 Eur), o taip pat skirkite 2 % pajamų klubo "Sankt Peterburg" veiklai remti!

Naujienos


Naujos interneto svetainės www.klubpeterburg.lt startas

 

2008 m. balandžio 14 d. - oficiali klubo "Sankt Peterburg" svetainės pristatymo internete diena. Svetainės puslapiai - visais laikais besimokiusiųjų ir besimokančių Rusijos Sankt Peterburgo mieste lietuvių informavimo ir bendravimo vieta.

Svetainėje prisistatys ir kituose miestuose studijavę lietuviai. Su Maskvos, Minsko, Pskovo, Varšuvos, Talino, Rygos studentais tenka susitikti ir šiandien.
Šioje svetainėje lankytojai galės susipažinti su Sankt Peterburgo studentų klubo veikla Lietuvoje. Forume galima pateikti klausimus, į kuriuos bus operatyviai atsakyta.
Lankytojų patogumui sutvarkytas patogus valdymas, greita navigacija, informacija talpinima aiški ir nuolat. Tikimės, kad čia apsilankiusiems internautams svetainė bus informatyvi ir patogi.
Atsiliepimus ir pasiūlymus siųskite adresu statyb@gmail.com.

Klubo "Sankt Peterburg" informacija